Medewerkers

Heb je een vraag over verkeersveiligheid? Wij helpen je graag verder.

Albertine Duiven

Contactpersoon voor communicatie en de (landelijke en regionale) campagnekalender.
Telefoon: 038 499 96 69
E-mail: a.duiven@overijssel.nl

Erik Fikkert

Adviseur verkeersveiligheid
Contactpersoon voor de thema's Ouderen en Herijking verkeerseducatie
Telefoon: 026 359 90 93
E-mail: e.fikkert1@gelderland.nl

Karsten ten Heggeler

Programmamanager
Telefoon: 038 499 82 16
E-mail: k.t.heggeler@overijssel.nl

Gerdi van Keulen

Projectondersteuner
Telefoon: 038 499 74 34
E-mail: g.v.Keulen@overijssel.nl

Linda Looijmans

Adviseur verkeersveiligheid
Contactpersoon voor de thema's Afleiding en Jonge automobilisten
Telefoon: 026 359 90 17
E-mail: l.looijmans@gelderland.nl

Heleen Munneke

Contactpersoon voor VEVO in Gelderland
Telefoon: 06 42 32 22 12
E-mail: h.munneke@overijssel.nl

Linda Oberink

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor het programma Rijden Zonder Invloed.
Telefoon: 026 359 98 45
E-mail: l.oberink@gelderland.nl

Alex Oosterveen

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor ITS en ouderenassessments.
Telefoon: 038 499 81 43

Marco Oving

Projectleider regionale werkplannen provincie Gelderland
Telefoon: 06 46 03 76 66
E-mail: m.oving@overijssel.nl

Judith Rijpstra

Contactpersoon voor communicatie
Telefoon: 06 52 41 89 86
E-mail: J.Rijpstra@overijssel.nl

Marco Wigbers

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor gemeenten in Overijssel, politie en het Openbaar Ministerie.
Telefoon: 038 499 81 45
E-mail: maf.wigbers@overijssel.nl