Medewerkers

Heb je een vraag over verkeersveiligheid? Wij helpen je graag verder.

Albertine Duiven

Adviseur verkeersveiligheid
Contactpersoon voor communicatie, de (landelijke en regionale) campagnekalender, onderwijs en accounthouder voor gemeenten Overijssel
Telefoon: 038 499 96 69
E-mail: a.duiven@overijssel.nl

Erik Fikkert

Adviseur verkeersveiligheid
Contactpersoon voor data en onderzoek en het thema snelheid
Telefoon: 026 359 90 93
E-mail: e.fikkert1@gelderland.nl

Anja van der Hoeven

Projectondersteuner
Telefoon: 038 499 80 71
E-mail: j.vd.hoeven-lubbers@overijssel.nl

Linda Looijmans

Adviseur verkeersveiligheid
Contactpersoon voor de thema’s afleiding en rijden onder invloed
Telefoon: 026 359 90 17
E-mail: l.looijmans@gelderland.nl

Heleen Munneke

Contactpersoon voor VEVO in provincie Gelderland
Telefoon: 06 42 32 22 12
E-mail: h.munneke@overijssel.nl

Linda Oberink

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor het thema kwetsbare verkeersdeelnemers
Telefoon: 026 359 98 45
E-mail: l.oberink@gelderland.nl

Alex Oosterveen

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor ITS en ouderenassessments
Telefoon: 038 499 81 43

Marco Oving

Contactpersoon voor regionale werkplannen provincie Gelderland
Telefoon: 06 46 03 76 66
E-mail: m.oving@overijssel.nl

Marco Wigbers

Adviseur Verkeersveiligheid
Contactpersoon voor het thema onervaren verkeersdeelnemers en accounthouder voor gemeenten Gelderland, politie en het Openbaar Ministerie
Telefoon: 038 499 81 45
E-mail: maf.wigbers@overijssel.nl

Nicole van Zomeren

Programmamanager
Telefoon: 038 499 76 45
E-mail: n.v.zomeren@overijssel.nl