Contactpersonen gemeenten Overijssel

Neem voor subsidiezaken contact op met de contactpersoon van jouw gemeente.

Almelo

Contactpersoon: RJ (Bart) van Beek
Telefoon: (0546) 54 15 11
E-mail: r.vanbeek@almelo.nl

Borne

Contactpersoon: Herman Horsthuis
Telefoon:(074) 265 86 11
E-mail: h.horsthuis@borne.nl

Dalfsen

Contactpersoon: Ralph List
Telefoon: (0529) 48 82 66
E-mail: r.list@dalfsen.nl

Haaksbergen

Contactpersoon: A. Smits
Telefoon: (053) 573 45 67
E-mail: gemeente@Haaksbergen.nl

Hellendoorn

Contactpersoon: Ruud Elferink
Telefoon:(0548) 63 04 80
E-mail: r.elferink@hellendoorn.nl

Hof van Twente

Contactpersoon: Ilona Falk
Telefoon: (0547) 85 85 85
E-mail: i.falk@hofvantwente.nl

Losser

Contactpersoon: Edy Steijns
Telefoon: (053) 537 74 26
E-mail: e.steijns@losser.nl

Oldenzaal

Contactpersoon: Franca Ruiter
Telefoon: (0541) 58 81 60
E-mail: f.ruiter@oldenzaal.nl

Olst-Wijhe

Contactpersoon: John van der Kolk
Telefoon: (0570) 56 80 34
E-mail: j.vanderkolk@olst-wijhe.nl

Ommen -Hardenberg

Contactpersoon: H. Tromp (Henk)
Telefoon: (0523) 28 92 51
E-mail: Henk.Tromp@ommen-hardenberg.nl

Raalte

Contactpersoon: Brigit van der Weegh
Telefoon: (0572) 34 77 28
E-mail: Brigit.vander.weegh@raalte.nl

Rijssen-Holten

Contactpersoon: Robert Habing
Telefoon: (0548) 85 46 43
E-mail: r.habing@rijssen-holten.nl

Staphorst

Contactpersoon: J.N. Speulman
Telefoon:(0522) 46 75 34
E-mail: jn.speulman@staphorst.nl

Steenwijkerland

Contactpersoon: geen
Telefoon: 14 0521
E-mail: info@steenwijkerland.nl

Wierden

Contactpersoon: J. Pasman
Telefoon: (0546) 58 09 17
E-mail: j.pasman@wierden.nl

Zwartewaterland

Contactpersoon: Renate ten Hove - Post
Telefoon: (038) 385 30 82
E-mail: r.tenhove@zwartewaterland.nl

Zwolle

Contactpersoon: Ilse Bloemhof
Telefoon: (038) 498 20 28
E-mail: i.bloemhof@zwolle.nl